Nasz Serwis kamperów i przyczep zajmuje się profesjonalną naprawą pojazdów RV. Posiadamy wyłączność licencyjną Master Diler CaravanRepair® in Poland.

Jesteśmy w stanie przywrócić pierwotną strukturę profilowanych ścian w pojazdach rekreacyjnych.

Innowacyjna technologia CaravanRepair® pozwala na naprawę uszkodzeń ścian oraz dachów przyczep kempingowych i kamperów, niezależnie od poziomu ich skomplikowania oraz wzoru na powierzchni. Bez względu na to, czy będzie to wgniecenie, łącznie z uszkodzeniem na skutek gradobicia, zarysowanie czy też pęknięcie lub przerwanie ciągłości struktury poszycia.

Ponadto, dajemy dożywotnią gwarancję na naprawy wykonane w naszym centrum serwisowym w Grudziądzu lub Oddziale Sieci Partnerskiej CaravanRepair®. Nasi specjaliści to dobrze wyszkolony zespół, który corocznie przechodzi obowiązkową certyfikację w centrum szkoleniowym w Holandii.

Jesteśmy częścią największej w Europie sieci specjalistów Caravanrepair®.

Z uwagi na to, że metoda ta została zatwierdzona przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe w Holandii i Niemczech, takie jak KTI, Kraftfahrzeug Technisches Institut, zrzeszający około dwudziestu firm ubezpieczeniowych w Niemczech, w Polsce z powodzeniem jest stosowana jako alternatywa dla bardzo kosztownej i ryzykownej wymiany całego poszycia.

W oparciu o zdobyte doświadczenie poparte licznymi kontaktami w zakresie pozyskiwania oryginalnych części zamiennych, naprawiamy większość znanych marek kamperów i przyczep kempingowych.

Nasz Serwis zajmuje się naprawami bieżącymi, konserwacją, przeglądami i przeróbkami aut. Oprócz tego, doposażamy pojazdy tak, by były idealnie dopasowane do potrzeb ich użytkowników. Nasi specjaliści doradzą, co konkretnie w Twoim przypadku będzie najlepszym wyborem.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych. Począwszy od przeglądu instalacji gazowych i elektrycznych, poprzez przygotowanie pojazdu do sezonu i posezonowe przeglądy, wreszcie – naprawę lub wymianę uszkodzonych części (np. mebli, wyposażenia lub poszycia), naprawy lodówek, piecyków, bojlerów itp. Wykonujemy zabieg ozonowania części mieszkalnej auta / przyczepy – dezynfekcji wnętrza pojazdu oraz kompleksowego jego czyszczenia.

Specjalizujemy się także w niestandardowych przeróbkach stolarskich zabudowy. Ponadto, oferujemy profesjonalny montaż anten satelitarnych, dodatkowych zamków, nagłośnienia i kina domowego, klimatyzacji, ogrzewania centralnego lub postojowego, bagażników rowerowych i motorowerowych, markiz, systemów samojezdnych, w tym zawieszeń pneumatycznych, wymianę pieców, lodówek i przetwornic 230V. Ogólnie mówiąc – wszystkiego, co może się przydac podczas dłuższych lub krótszych wyjazdów.

Wkładamy serce w to co robimy, a każdy kamper czy przyczepę w naszym serwisie traktujemy indywidualnie i dbamy jak o swoją własną. Nie zwlekaj z przeglądem lub naprawą na ostatnią chwilę.

Nie masz czasu? Przyjedziemy po Twoją przyczepę / kampera – wykonamy uzgodniony zakres prac i odstawimy pojazd pod wskazany adres!

Umów się do naszego serwisu! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Targ 2022

https://caravanrepair.eu/en/
https://www.vbairsuspension.com/en/